Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Kit - Mincovník , vhazovač na 6 druhů mincí a časový spínač

Cena:

1 899 Kč

Popis:

Zboží je v Českých Budějovicích takže posílám ihned po zaplacení.

Faktura a doklad se zárukou 1 rok .

Mám víc kusů.

Za tuto cenu dostanete kit na výrobu Timer Boxu:

1. Mincovník vhazovač multicoin, tedy bere 6 druhů mincí a je zcela samoprogramovací. Je vybaven procesorem a LED displayem a všechno si naprogramujete sám , snadno , dle velice detailního návodu. Při koupě samotného mincovníku , přidám adapter na standardní konektor mincovníků , 2 x 5pinů , pro NRI,Comestero,Alberici,Money Control, WH, apod. Dá se nalépit přímo na mincovník...viz obrázek.(cena samostatného zařízení 1500Kč)

2. desku výborného časovače s relátkem, časové relé, se kterou se řídí (zapíná/vypíná) jiné spotřebiče na určitý čas....Pračka, Myčka, Masažní křeslo, Sprchová baterie,Kafe aparát, Osvětlení kulečníků, noční reklamy ...apod... Spolu s mincovníkem a zdrojem 12V, tato deska je idealní spoj pro výrobu tzv. TIME BOX , tedy časový spínač , kde je časové použití určitého spotřebiče zpoplatněno. Ovšem toto zařízení lze použít i bez mincovníku, start se provede zmáčknutím tlačítka.(cena samotného zařízení 400Kč)

3. Spínací stabilní zdroj DC 12V 1.5A s kabelem, kterým se napájí výše uvedená zařízení. (cena bez napájecího kabelu 200Kč , s kabelem 299Kč)

Veškeré návody mohu poslat předem mailem na prohlednutí. Jsou to dost detailní návody , není snadno popsát všechny kvalitní funkce zde. Pokud byste měli zájem pouze o některé z těchto zařízení , ceny jsou uvedené u konkrétního zařízení a dle dohody provedeme transakci.

UPOZORNĚNÍ: manipulace s předmětem prodeje je povolena výhradně odborníkům z oboru elektrotechniky, kteří k tomu mají příslušné oprávnění.

Inzerent:Slaven Janič
Telefon:608 323 616
Odkaz:www.dotekovky.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13388532

Počet zhlédnutí:

47 785x

Zhlédnutí detailu:

1 146x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 712 inzerátů