Časovač, časové relé a mincovník,vhazovač na 6 druhů mincí

Cena:

2 299 Kč

Popis:

Zboží je v Českých Budějovicích takže posílám ihned po zaplacení.

Faktura a doklad se zárukou 1 rok .

Za tuto cenu dostanete:

1. Mincovník vhazovač multicoin, tedy bere 6 druhů mincí a je zcela samoprogramovací. Je vybaven procesorem a LED displayem a všechno si naprogramujete sám , snadno , dle velice detailního návodu. (cena1500Kč)

2. desku výborného časovače s relátkem kterou se řídí (zapíná/vypíná) jiné spotřebiče....Pračka, Myčka, Masažní křeslo, Sprchová baterie,Kafe aparát, Osvětlení ...apod... Spolu s mincovníkem a zdrojem 12V, tato deska je idealní spoj pro výrobu tzv. TIME BOX , tedy časovacího boxu , kde je časové použití určitého spotřebiče zpoplatněno. (cena 500Kč)

3. Spínací stabilní zdroj DC 12V 1.5A s kabelem, kterým se napájí výše uvedená zařízení. (cena bez napájecího kabelu 200Kč , s kabelem 299Kč)

Veškeré návody mohu poslat předem mailem na prohlednutí. Jsou to dost detailní návody , není snadno popsát všechny kvalitní funkce zde. Pokud byste měli zájem pouze o některé z těchto zařízení , ceny jsou uvedené u konkrétního zařízení a dle dohody provedeme transakci.

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nebezpečí úrazu elektrickým proudem při spínaní nebo použití napětí vyšším než 24V, manipulace s předmětem prodeje je povolena výhradně odborníkům z oboru elektrotechniky, kteří k tomu mají příslušné oprávnění. Při montáži tohoto zařízení do Time Boxu je nutné zajistit potřebná uzemnění a opatření proti úrazu a zasažení proudem při běžném použití zařízení, dle platných norem v ČR. Kupující bere na vědomí toto upozornění a přebírá plnou zodpovědnost při manipulaci se zařízením nebo při provozu tohoto zařízení

Inzerent:Slaven Janič
Telefon:608 323 616
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13388532

Počet zhlédnutí:

17 234x

Zhlédnutí detailu:

204x

Galerie TOP inzerátů - Pnsk zimn boty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 005 090 inzerátů