01.08.2020 13:56   |  Nabídka / Prodám   |  Airsoft   |   Brýle, masky, helmy
Cena: 1 250 Kč
Popis:

Prodám nové brýle ESS ICE 2.4 autorizované pro U.S. Army se 2 balistickými skly. Set obsahuje čirá a tmavá skla, nožičky, nosník, pojistnou gumu, obal z mikrovlákna, čistící vodičku proti mlžení skel, MOLLE pouzdro na zip (pevnější než běžné pouzdro), návod a samolepku ESS. V obchodě nelze koupit, vydává se jednotkám U.S. Příslušenství je v ceně asi 600 kč. V případě zájmu mám i žlutá nebo měděná kontrastní skla.

Vyměnitelná skla tloušťky 2,4mm odolají přímému zásahu z brokovnice ze vzdálenosti 10m, jsou opatřena odolným povlakem proti poškrábání a zajišťují 100 % ochranu před UVA/UVB zářením. Pohlcují pouze sluneční záření a z tohoto důvodu je dobrá viditelnost s tmavými skly i ve stínu.

Pozor na laciné kopie brýlí z Číny, zrak máte jen 1! Na brýle dávám ZÁRUKU spokojenosti. Ručím za originalitu a brýle mi lze vrátit když nesednou. Kdo nemá originál to nenabízí.

Mám k těmto brýlím i dioptrickou vložku.

Mám i brýle ESS ICE od 300, brýle ESS NVG od 200, ESS Crossbow, ESS NVG Thermal s dvojitými skly, WILEY X, OAKLEY, kevlarové helmy a vložky, opasky BLACKHAWK, taktické rukavice, uniformy, boty a další věci airsoft/military. Přehled věcí pošlu.

Možnost zaslání poštou, předání v Praze a Východních Čechách.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jan Benák
Telefon: 737 225 140

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
3421762
Počet zhlédnutí:
182 200x
Zhlédnutí detailu:
7 056x