Kategorie
Home Hobby, army, volný čas Airsoft Brýle, masky, helmy Balistické brýle ESS ICE 2.4 SUPERSET - NOVÉ + ZÁRUKA

Balistické brýle ESS ICE 2.4 SUPERSET - NOVÉ + ZÁRUKA

Celá ČR
1. 4. 2021 - 17:47
1 250 Kč
Prodávající
Jan Benák

Popis

Prodám nové brýle ESS ICE 2.4 autorizované pro U.S. Army se 2 balistickými skly. Set obsahuje čirá a tmavá skla, nožičky, nosník, pojistnou gumu, obal z mikrovlákna, čistící vodičku proti mlžení skel, MOLLE pouzdro na zip (pevnější než běžné pouzdro), návod a samolepku ESS. V obchodě nelze koupit, vydává se jednotkám U.S. Příslušenství je v ceně asi 600 kč. V případě zájmu mám i žlutá nebo měděná kontrastní skla.

Vyměnitelná skla tloušťky 2,4mm odolají přímému zásahu z brokovnice ze vzdálenosti 10m, jsou opatřena odolným povlakem proti poškrábání a zajišťují 100 % ochranu před UVA/UVB zářením. Pohlcují pouze sluneční záření a z tohoto důvodu je dobrá viditelnost s tmavými skly i ve stínu.

Pozor na laciné kopie brýlí z Číny, zrak máte jen 1! Na brýle dávám ZÁRUKU spokojenosti. Ručím za originalitu a brýle mi lze vrátit když nesednou. Kdo nemá originál to nenabízí.

Mám k těmto brýlím i dioptrickou vložku.

Mám i brýle ESS ICE od 300, brýle ESS NVG od 200, ESS Crossbow, ESS NVG Thermal s dvojitými skly, WILEY X, OAKLEY, kevlarové helmy a vložky, opasky BLACKHAWK, taktické rukavice, uniformy, boty a další věci airsoft/military. Přehled věcí pošlu.

Možnost zaslání poštou, předání v Praze a Východních Čechách.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
45114734360043049536
1 250 Kč
Prodávající
Jan Benák

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!