Home Hobby, army, volný čas Airsoft Brýle, masky, helmy Nové brýle Wiley X SG-1 V-CUT

Nové brýle Wiley X SG-1 V-CUT

Praha
2. 2. 2024 - 21:44 (upraveno)
2 500 Kč
Prodávající

Popis

Prodám nové brýle s balistickou odolností WILEY X SG-1 V-CUT nejnovější verze s Top Down systémem ventilace. Vylepšená ventilace omezuje mlžení (oproti starší verzi).

Set brýlí obsahuje černý matný rám s nožičkami, výměnná čirá a tmavá skla, upínací elastický pás, šňůrku, hadřík na čištění, pevné pouzdro na zip a návod.

Brýle používá např. US Army. Vhodné i na airsoft, military, sport. Běžná cena brýlí je přes 4000 kč. MÁM TYTO BRÝLE I LEVNĚJI ZÁNOVNÍ.

Na brýle dávám ZÁRUKU spokojenosti. Ručím za originalitu a brýle mi lze vrátit, když nesednou. Kdo nemá originál to nenabídne. Pozor na kopie z Číny, zrak máte jen jeden!

Nízký profil brýlí je inspirovaný pozemním vojskem Army Rangers. Trvanlivý Ultra Foam pogumovaný okraj chrání oči od cizích předmětů a častíc. Balistická proti zamlžování odolná čočka je vyměnitelná v závislosti na počasí, venkovním prostředí, nebo podle aktivity/druhu operace. Vyhovuje oběma armádním balistickým požadavkům ANSI Z87.1-2003 a MIL-PRF- 31013. Upínací elastický pás okolo hlavy má patentovaný TRI-GLIDE systém pro nastavení velikosti, je přizpůsobivý pod helmu, brýle díky němu drží na hlavě jako přibité. Namísto tohoto pásu lze připnout i nožičky na klasické nošení.

Mám i brýle ESS ICE od 300, ESS NVG od 200, ESS Crossbow, OAKLEY, skla a díly, věci BLACKHAWK, taktické rukavice, uniformy, boty a další věci airsoft/ military. Přehled věcí pošlu.

Zaslání poštou, balíkovnou, zásilkovnou nebo předání v Praze a Východních Čechách.

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
49705020660043049536
2 500 Kč
Prodávající

Nové brýle Wiley X SG-1 V-CUT

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jan Benák
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!