11.09.2018 11:12   |  Nabídka / Prodám   |  Airsoft   |   Plynové zbraně dlouhé
Cena: Neuvedeno
Popis:

Prodám airsoftovou plynovou útočnou pušku M4 od firmy GHK ve výrobní verzi 2 (V2) + 3x zásobník GHK (1 ke zbrani v ceně zbraně), část výstroje - vesta FLYYE JPC, opasek Emerson, odhazovák na zásobníky Zbraň jsem zakoupil na přelomu JARO/LÉTO 2018. Se zbraní jsem se zúčastnil pěti akcí a vystřílel do 2500ks střeliva (0.36g). Používaný plyn green gas. Po každé akci zbraň kompletně vyčištěna (servis nebyl potřeba). Na zbrani bylo provedeno jen pár změn a úprav - výměna keymode předpažbí za klasické RIS předpažbí M4, výměna těsnících gumiček na trysce GHK ve zbrani, výměna přítlačného válečku v hop up komoře GHK, výměna klipu/pinu v zadní části trysky pro zajištění pružiny v trysce. Zbraň má všechny díly originály od firmy GHK a nebyl prováděn žádný upgrade. Zbraň patří do kategorie dražších zbraní a její púvodní cena odpovídá i jejímu nadstandartnímu výkonu... Zbraň je v zachovalém stavu a nejeví známky opotřebení. Jsem ochoten zbraň a zásobníky prodat zvlášť od výstroje.

VÝSTROJ Z výstroje prodávám ne často výdanou, lehkou taktickou vestu značky FLYYE s označením JPC v barvě ranger green v setu s opaskem značky emersongear v barvě ranger green a oghazovákem v barvě olive (odhazovák jsem v životě nevyužil a tak ho dávám "gratis"). I přes časté využívání vesty a opasku nejevý tyto věci stopy většího opotřebení. MOLLE ve vestě i opasku je bez poničení a plně funkční, na vestě ani na opasku není ani nebylo nic odtrhlé ani roztrhané.

Zbraň prodávám z důvodu přeorientování týmu v airsoftu a změně stylu hraní. Zbraň se perfektně hodí na lesní akce nebo akce typu milsim. Díky svému dostřelu, kdy je kulička o váze 0.36g schopna "doplachtit" i ke 100m se nemusíte bát, že by vás nepřitel odstřeloval aniž by jste se nemohli bránit. Na klasické airsoftové vzdálenosti, kdy se boj odehrává zhruba na 50m je pak zásah už téměř jistý. Zbraň ale není kvůli svému výkonu úplně vhodná do CQB prostor, dá se vyřešit zakoupením regulovatelné trysky. Výstroj a zbraň prodávám z důvodu nevyužití a změn, které se týkají týmu.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Ondřej

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14483460
Počet zhlédnutí:
16 925x
Zhlédnutí detailu:
1 395x