Prodám párty alkoholovou hru Delirium Tremens

Cena:

550 Kč

Popis:

Prodám nepoužitou párty alkoholovou hru Delirium Tremens:

Pokud rádi pořádáte párty a již vás nebaví bezúčelně pít, je hra Delirium Tremens pro vás. Jak již samotný název napovídá, jedná se o jedinečnou alkoholovou hru. Materiály použité na tuto hru jsou odolné proti polití, což je u alkoholové hry velice užitečné.

Cíl hry je velice prostý. Stačí si vzít figurku, házet kostkou a dostat se přes herní pole z hospody domů. Po cestě ovšem narazíte na několik překážek a úkolů, které vám toto snažení ztíží. Nejenže musíte pít a plnit různé pokyny napsané na herním plánu, také musíte plnit úkoly na 46 kartičkách, pokud stoupnete na určitá políčka ve hře. Kartičky vám mohou při cestě i pomáhat.

Hra je určena pro 2 a více hráčů (čím více, tím lépe), kteří věří, že dokáží přežít takovou dávku alkoholu, kterou budou muset vypít. Vše záleží na domluvě hráčů. Pokud nechtějí pít panáky, mohou se například domluvit na konzumaci dvou loků svého drinku místo panáka apod. Délka jedné hry je přibližně 40 minut.

Obsah balení: Herní plán s pravidly (vytištěný na PVC plachtovině), 10 dřevěných figurek, 1 dřevěná kostka, 46 zalaminovaných kartiček s úkoly a 2 brčka.

Cena základní verze 550,-. Nabízím také rozšíření "Šaty (z)dělaj člověka" za 150,- a rozšíření "Větší kalibr" za 100,-

K ceně je nutné připočítat poštovné.

Inzerent:Jakub Sokolík
Telefon:774 571 576
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13838896

Počet zhlédnutí:

11 848x

Zhlédnutí detailu:

152x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 047 135 inzerátů