Home Hobby, army, volný čas Hry Deskové hry Desková hra 7th Continent + rozšíření

Desková hra 7th Continent + rozšíření

Havlíčkův Brod
20. 2. 2024 - 14:12
3 340 Kč
Prodávající

Popis

Prodám hru 7th Continent s rozšířeními

Jedná se jednak o "Rookie Pledge" z Kickstarter kampaně - https://www.kickstarter.com/projects/seriouspoulp/the-7th-continent-what-goes-up-must-come-down/rewards – ta obsahuje 7th Continent Second Edition + Stretch Goals, rozšíření What Goes Up, Must Come Down a kožený deník

k Rookie Pledge navíc ještě Cartographers Notebook, sáček s dekorativními kostkami a Explorer Expansions Bundle (Rozšíření Icy Maze, Swamp of Madness a Forbidden Sanctuary)

Mám tedy všechny existující kleby (herní minipříběhy), jak je vidět na jedné z fotek. Nemám rozšíření Fear The Devourers, The Flying Roots, Path of Repentance a Comfort Creatures, které nové kletby nepřinášejí.

Všechny figurky, balón a bárka jsou ručně malované.

Všechny kletby jsou několikrát hrané. Za dobu používání mají víka krabic několik slabých škrábanců a lehce ošoupané rohy. Z obsahu jsou ošoupané kartonové záložky a vnitřní úložné krabičky od opakovaného vracení karet. Karty samotné i zbytek věcí jsou ale v perfektním stavu.

Všechny běžně míchané karty (modré karty, jídlo, zkušenosti, karty lovu a průzkumu a podobně) jsou obalené obaly dodanými s hrou, ostatní karty jsou bez obalu (při pokládání mapy to vypadá líp).

Možné je osobní předání v Havlíčkově Brodě nebo Humpolci, případně hru můžu poslat přes Zásilkovnu za 160Kč.

Základní údaje

Oblast inzerce
Havlíčkův Brod
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
51028978065761415345
3 340 Kč
Prodávající

Desková hra 7th Continent + rozšíření

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tomáš Jílek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!