02.10.2018 15:29   |  Nabídka / Prodám   |  Modelářství   |   Budovy
Materiál modelu
dřevo
Měřítko
1:12.00
Cena: 4 000 Kč
Popis:

Elektrifikovaný domeček

v. 88, š. 62, h. 39 cm, hmotnost 23 kg

Domeček o čtyřech podlažích nabízí k zařízení 11 místností včetně chodby. Má osm funkčních světel, která je potřeba přilepit oboustrannou pěnovou lepicí páskou ke stěně. V přízemí a v 1. patře chodby jsou nachystané dráty. Dráty na zadní stěně domečku jsou zalištované. K domečku je zatím 12V trafo s anglickou zástrčkou, to můžeme eventuelně vyměnit za 12V trafo s českou vidlicí (viz. trafa v eshopu). Interiér domečku je ve výborném stavu, všechny dveře jsou otevírací, v oknech jsou folie, některá okna mají závěsy, ostatní okna mají očka na garnýž, krby, obrazy, zrcadlo a police jsou přilepené, na koberci v chodbě 1. patra je flek, který by se ale dal překrýt běhounem.

Na fasádě domečku jsou nalepené obrázky květináčů s keříky. Střecha domečku je poškrábaná zřejmě od kočky. Prostřední komín je na fotce jen přiložen, je potřeba ho přilepit. Hliněné komínky jsou ulomené.

Vzhledem k velikosti a hmotnosti domečku je možný osobní odběr v Brně nebo poslání službou Toptrans na dřevěné paletě (cena dopravy je závislá na dopravované vzdálenosti).

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Zlata Vratnickova
Telefon: 603 142 973
Odkaz: www.dollhousemania.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12640774
Počet zhlédnutí:
26 163x
Zhlédnutí detailu:
723x