Kategorie
Home Hobby, army, volný čas Army výstroj, technika Noční vidění Noční vidění Armasight Sirius 2+ pro náročné

Noční vidění Armasight Sirius 2+ pro náročné

Celá ČR
11. 10. 2018 - 13:58
54 316 Kč
Prodávající
spyshop24

Popis

Armasight Sirius je technicky vyspělý model dalekohledu s nočním viděním, který má velmi odolné a pevné tělo a univerzální konstrukci se širokými možnostmi konfigurace a použití ve velmi různých podmínkách využití. Srdcem přístroje je moderní zesilovač jasu obrazu generace 2+. Ppřístroj lze používat i při velmi slabém světle, dokonce v noci bez měsíčního svitu; přístroje této generace tvoří součást vybavení mnoha armád na celém světě díky svým velmi dobrým parametrům a poměrně nízké ceně.
Sirius byl vyvinut především pro profesionální využití - pro armádu, služby veřejného pořádku nebo bezpečnostní služby, avšak používají jej často také myslivci. Univerzální konstrukce umožňuje použít tento model jako ruční monokulár, zařízení lze také připevnit na hlavu nebo přilbu pro pohodlné pozorování bez použití rukou. Pomocí speciálních montážních kolejnic lze přístroj připevnit také na zbraně, nebo kameru či fotoaparát. Sirius umožňuje rychlou výměnu objektivů - na výběr jsou objektivy s přiblížením 3x, 5x a dokonce 8x.
Kompletně skleněná optika s několikanásobnou antireflexní vrstvou zaručuje čistý a nedeformovaný obraz. Moderní řešení a technologie, jako např. systém automatické kontroly jasu chrání přístroj před možným poškozením v důsledku příliš silného světla a chrání uživatele proti oslepení příliš silným odrazem světla. Vestavěné infračervené světlo umožňuje použít přístroj i za úplné tmy.

Volitelné příslušenství na objednávku: větší optika, montáž na přilbu.

Jsme přímým dealerem značky Armasight.

Možnost doručení zboží na dobírku kurýrní službou UPS.

Zboží je nové se zárukou. Nabízíme i příslušenství.

Jsme plátci DPH. Vystavujeme faktury - daňový doklad.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
13285399617573950109
54 316 Kč
Prodávající
spyshop24

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!