Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

SP IMPULSE / Tiberius 8 / Tiberius 9 Elite ST

Cena:

30 000 Kč

Popis:

Dobrý den, prodám tři americké zbraně a k nim velké množství příslušenství a vybavení. Všechno zde uvedené je v bezvadném stavu, fotografie jsou aktuálně pořízené pro potřeby prodeje. Na zbraních byl proveden precizní servis. Všechny baterie vyměněné za nové. Všechno nářadí k provádění údržby ke zbraním. Prodávané věci lze rozdělit do těchto skupin:

1) Samonabíjecí pistole FIRST STRIKE / Tiberius 8 v originálním kufru s originálním manuálem CZ+EN, 3x zásobník na 16g CO2 bombičku a 8 koulí, z toho jeden konvertován na plyn z hadice (OEM kit), 1x Tiberius sumka, malé plastové tuby do kapsy pro záložní koule – každá tuba je na přesný počet koulí co padne do zásobníku zbraně pro snazší plnění.

2) Samonabíjecí ostrostřelecká puška FIRST STRIKE / Tiberius 9 Elite ST v originálním kufru s originálním manuálem CZ+EN, 2x zásobník na 16g CO2 bombičku a 8 koulí, možnost použít konverzní kit na plyn z hadice z pistole T8, tuby viz pistole, 2x Tiberius sumka, ve zbrani OEM kit závěru pro použití FIRST STRIKE projektilů, OEM 2x 50ti ranná nádoba pro plnění vrchem – zbraň je tak kompletně možno konvertovat z „mag-fed“ na tradiční systém, 2x tuba na 50 koulí. Zbraň je vybavena laserovou muškou pro rychlé míření při přestřelkách na blízko, klasickou baterkou, optikou 4x32 typu Mil-Dot s přisvícením osnovy zelenou/červenou diodou a lehkou hliníkovou dvojnožkou s teleskopickými nožičkami.

3) Elektronická zbraň SMART PARTS Impulse IMP038663 s krátkou hlavní a manuálem v EN, originální SMART PARTS dlouhá hlaveň (viz víko kufru), dvě hadice, tři hliníkové flašky, elektrický zásobník (2x9V baterie) v neoprenu na rychloupínáku + jeden malý univerzální samospád, 3x tuba na koule. Veškeré těsnění nové i vymontované ze zbraně v přiloženém kufru.

4) Vybavení hráče: taktická vesta Mars Jevíčko typ TV203 (pořizovací cena 5k Kč) pro nošení flašek na zádech, 2x maska, hrdelní mikrofon RAP4 pro kooperativní hru, kolenní chrániče a rukavice LOBSTER.

5) Velké lahve na CO2 / vzduch. Obě lahve osazené plnicí armaturou. Provedení revize doporučeno.

Uvedená cena je za vše, co vidíte v textu nebo na fotkách. Vybavení se posledních šest let nepoužívalo z důvodu ukončení činnosti, proto jsme se rozhodli vše uvést do perfektního stavu a prodat. Je zde možnost koupení vybavení 1-4 bez velkých lahví za cenu o 5 tis. nižší. Pokud se mi přes den nedovoláte, pište SMS prosím – ozvu se.

Oblast inzerce:

Česká Lípa

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13570080

Počet zhlédnutí:

23 650x

Zhlédnutí detailu:

637x

Galerie TOP inzerátů - Zbraně na paintball

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 736 inzerátů