Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

SYMA X8PRO s GPS, návratem domů a pohyblivou HD-FPV kamerou

Motor, pohonelektromotor

Cena:

4 590 Kč

Popis:

Prodám nový,extrémně stabilní dron od spolehlivé značky Syma. Tento model s GPS z řady Syma X8 je schopen stát na místě i ve větru a naprosto odpovídá heslu: ,, V jednoduchosti je síla,,. Je vhodný pro začátečníky díky lehkému ovládání a funkci návratu na místo startu. Jeho rozměry jsou 50x50x19cm.

Model je osvětlen pomocí LED, barometr, autostart a autopřistání je samozřejmostí. V orientaci vám také pomůže headless mod. V případě vybitého akumulátoru model sám přistane. Akumulátor 2000mAh 7.4V Lipol je uložen v ochranném pouzdře, takže výměna je velice snadná.

Syma X8PRO je vyrobena z velmi odolného a pružného plastu, tato verze vyniká i krásným lesklým vzhledem a nejsilnějšími stejnosměrnými motory v kategorii. Model vydrží v provozu cca 15 minut.

S pohyblivou kamerou natočíte záběry v HD kvalitě, které můžete sledovat online na mobilním telefonu. Úhel záběru kamery si nastavíte přímo na ovladači. Záznamy se vám uloží na paměťovou kartu v kameře.

Aktuální do smazání, po dohodě možnost odeslání.Originální balení

Oblast inzerce:

Středočeský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13651676

Počet zhlédnutí:

10 345x

Zhlédnutí detailu:

271x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 789 inzerátů