23.05.2020 11:59   |  Nabídka / Prodám   |  RC modely   |   Letadla
Motor, pohon
bez pohonu
Cena: 100 Kč
Popis:

Na trase Česká Skalice-Hradec Králové možno předat příležitostně osobně.
 Lze upravit na zcela jiné letadlo,vrtulník.Rozměr tohoto originál balení je 33x100 cm.
Na trase Česká Skalice-Hradec Králové možno předat příležitostně osobně.
STANDBOX 4 v 1 - heli001 je originální a mimořádně praktický modulární systém pro stavbu, údržbu, skladování a přepravu RC vrtulníků. Jednotlivé díly systému Standbox jsou vyrobené ze speciální odolné pěny, od které nehrozí žádné poškrábání modelu a která navíc bezpečně ochrání model před poškozením při transportu.
Stojanový systém Standbox Vám nabízí tyto možnosti:
Bezpečné skladování modelů - stojany Standbox lze kombinovat a skládat do sebe, stojan může být vysoký třeba až 1,2 metrů. Můžete tak na malém prostoru bezpečně uskladnit větší množství modelů.
Bezpečný a pohodlný transport - Standbox je velmi lehký. Součástí balení je ramenní popruh, na který můžete celý stojan zavěsit a model tak bezpečně přenášet třeba i jen na rameni. Standbox Váš model ochrání i v autě.
Pohodlná stavba a údržba modelu - model si pohodlně usadíte do stojanu a v klidu se můžete soustředit na stavbu.
Systém Standbox je český patentovaný výrobek pro každého modeláře. Stojan Standbox byl poprvé představen na veletrhu ModelHobby 2011, kde sklidil velký úspěch. Do stojanu Standbox HELI001 lze díky jeho variabilní konstrukci bezpečně uložit téměř jakýkoliv model.
Konkrétní maximální rozměry jsou ale vždy závislé na přesném typu modelu. V budoucnu se připravují
další verze stojanů Standboxu.
Jednotlivé díly stojanu Standbox jsou přesně vyřezané na CNC strojích a připravené pro co nejjednodušší přizpůsobení - bude Vám k tomu stačit jen ostrý nůž. Specifické vlastnosti materiálu a promyšlená konstrukce zámků a sponek přitom zaručuje, že jakékoliv přizpůsobení lze "vzít zpět" a stojan opět upravit na zcela jiné letadlo.
Výrobce systému Standbox, připravuje i další rozšíření tohoto originálního patentovaného systému. I do budoucna bude zajištěna vysoká variabilita a kombinovatelnost jednotlivých typů a velikostí stojanů.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Luboš Schejbal
Telefon: 732 628 108

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13672403
Počet zhlédnutí:
37 560x
Zhlédnutí detailu:
781x