25.12.2019 14:43   |  Nabídka / Prodám   |  Zbraně   |   Vzduchové zbraně
Cena: 7 000 Kč
Popis:

Nabízím pro sběratele zajímavou americkou starou vzduchovku v pěkném stavu. Na fotce to nevynikne ale ve skutečnosti je to krásná klasika a radost držet ji v ruce. Poctivá práce, žádné plasty apd. Původní šroubky, mechanika natahuje (Winchester páka), tlakuje a cvaká jak má. Kompletní stav! Celková délka úhlopříčně 81 cm.

Prosím pozor - nejedná se o hračku, je to přes své stáří stále funkční vzduchovka = prodej osobám starším 18 let.

Preferuji osobní předání. Ideálně Děčín, Ústí n.L., případně po dohodě můžu v rámci Ústeckého a Libereckého kraje přivézt. Poštou pouze po platbě předem s poštovným 349 Kč (ČP balík nad 100 cm), případně po záloze 399 Kč zašlu na dobírku. Kupujete v tom případě co vidíte na fotografii.

Funkce:
Jestli to chápu dobře tak kolem hlavně je zásobník jenž se naplní až 500 broky (BB), pak se již jen spodní pákou po vzoru Winchester mechaniky nátahem přebije, natáhne a může střílet.

Historie:
Tento výrobce dával původně vzduchové pušky jako dárek k prodeji svých ocelových větrných mlýnů. Pro jejich velký úspěch se od roku 1895 věnuje výhradně vzduchovým zbraním a to pod značkou Daisy Manufacturing Company. V roce 1901 představili svou Daisy 500 (pákový systém Winchester - tj 9 let před konkurencí).. Jejich nejznámější produkt je od roku 1940 vyráběná puška pro mládež Red Ryder BB gun (vyrábí se dodnes). Jejich zbraně sloužili i pro základní výcvik vojáků v době Vietnamské války. Dnes firmu vlastní známá Gamo Outdoor.

(tag: flobert, flobertka, puška, pistole, vzduchovka, větrovka, ptáčnice, flinta, rarita, rar, sběratel, střelba, broky, diabolo)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Zbyněk Svoboda
Telefon: 775 929 635

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15107009
Počet zhlédnutí:
18 422x
Zhlédnutí detailu:
989x