Skvostný lovecký nůž Typ LN-3 do lesa, k ohni, do sbírky...

Cena:

490 Kč

Popis:

Skvostný lovecký nůž Typ LN-3 do lesa, k ohni, do sbírky... - nůž, který pohladí ruku, oko i peněženku!

Jedinečností a zpracováním se rovná nožům v hodnotě 1 000 - 3 000 Kč! Zde je snad jediný rozdíl a to v oceli, která je zde "pouze" standardní kvality - nerezová, pro klasické použití naprosto dostačující! Čepel loveckého nože je ostrá a dlouhá. Zužuje se do velice ostré špičky! Nabádáme tedy k opatrnosti ;-)

Celá čepel je vyrobena z nerezové oceli, která je příjemně lesklá a není zdobena/hyzděna potisky či nápisy...

Takovýto velký pevný nůž využijete nejen v přírodě, ale také na táborech, vycházkách, při loveckých aktivitách či buschcraftu apod. . Zvrásněný hnědo-žluto-bílý povrch se velice dobře drží . Kovová záštita a konec rukojeti jsou zdobeny magickými lesními motivy - tento nůž přinese majiteli štěstí a bezúhonný pobyt v přírodě! ;-)

K pevnému noži " přidáváme kvalitní nylonové pouzdro s vnitřním vystužením proti nechtěnému proříznutí při zasouvání nože! Zároveň je každý nůž opatřen plastovým krytem pro velice ostrou špičku nože.

Tento produkt považujeme za velice skvostný v poměru cena/výkon - za velice přijatelnou cenu získáte něco jedinečného a krásného! Opět zde potvrzujeme, že nůž nemusí být značkový, aby mohl být pěkný, užitečný a zároveň LEVNÝ!!!

Hmotnost 335 g Délka 30 cm Materiál nerezová ocel,

Oblast inzerce:

Praha 9

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14174266

Počet zhlédnutí:

5 561x

Zhlédnutí detailu:

59x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 897 inzerátů