15.11.2019 19:48   |  Nabídka / Prodám   |  Zbraně   |   Ostatní zbraně
Cena: 13 900 Kč

Popis: Číslo na krabici stejné jako na pistoli! To se skoro nikdy nedochovalo! Pistole od slavného německého výrobce zbraní ERMA-WERKE (1922-1997, vyráběli slavné MP40, EMP, Karabiner 98k..). Tato pistole je přesná podoba Walther PPK - nejen vzhledem ale i rozborkou. V prodeji pod označením ERMA-WERKE Mod. ERP 74 a v ráži kal. 4mm flobert M20. Volný prodej bez ZP osobám starším 18 let. Vyráběla se cca v 70 letech v Německu. Dle mého velmi pěkný sbírkový stav - původní obal s originál štítkem s výrobním číslem, manuál, vyrážeč nábojnic, redukční nábojnice, originál původní balení střeliva flobert, zajímavé výrobní číslo.. vše viz foto.

Pro ty co neznají: Nejedná se o nějakou předělávku! Je to již z výroby určeno na flobert náboj a proto vše pasuje a perfektně funguje!

Obrovskou výhodou je že pistole se chová jako skutečná ostrá pistole - nabíjí se patronami, a při střelbě buď sama přebíjí po výstřelu vždy při zmáčknutí spouště (promáčknutí) a můžete tak vystřílet rychle celý zásobník, nebo můžete klasicky natažením závěru před výstřelem jako u jiných upravených pistolí na flobert náboj. Neviděl jsem jiný model který by toto uměl. Žádná jiná flobertka nenabídla tenhle způsob střelby bez nutnosti natahování uzávěru druhou rukou před každým výstřelem - super.

Určena pro pokojovou střelbu - v té době velmi oblíbená zábava, či pro cvičný nácvik zacházení se zbraní.

Preferuji osobní předání Děčín, po domluvě možno Ústecký či Liberecký kraj. Poštou buď po platbě předem za 149Kč, nebo po platbě zálohy na poštovné ve výši 200Kč možno zaslat na dobírku.

Pozor nejde o hračku pro děti! Je to dost silná zbraň. Pokud kupujete stvrzujete že je vám 18 let a více. Prodej starší věci, kupujete co vidíte.

(tag: flobert, puška, pistole, revolver, vzduchovka, větrovka, ptáčnice, flinta, rarita, rar, sběratel, střelba, terč, broky, diabolo)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Zbyněk Svoboda
Telefon: 775 929 635

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15118420
Počet zhlédnutí:
1 801x
Zhlédnutí detailu:
58x